ВПОРЯДКУВАННЯ КЛАДОВИЩ – НАША СПІЛЬНА ТРИВОГА І ТУРБОТА

Дата: 18.11.2020 15:42

Зовнішній вигляд могил та кладовища в цілому залежить від рівня як загальної культури, так і внутрішньої духовності кожної людини.

Цієї неділі, 15 листопада, відбулася зустріч міського голови Людмили Дмитрук та заступника міського голови Івана Маркевича  з парафіянами Свято - Сергіївського храму м. Корець, на якому обговорювали питання впорядкування міського кладовища, яке розташоване біля цього храму, а саме: зрізання високорослих кущів та дерев, впорядкування відведення рядів під поховання, відведення під’їздної дороги до кладовища.

Сьогодні  працівниками з благоустрою міської ради розпочалися роботи по зрізанню високорослих  дерев та кущів.

Не забуваймо, що проведення таких робіт є необхідною та важливою справою, а основне  - спільною, за участі громади та органів місцевого самоврядування.

Звертаємось до кожного, хто має захоронення на міських  кладовищах - при здійсненні прибирання місця захоронення близької вам людини виносьте сміття у визначені місця (для цього є контейнери для пластику та скла), щоб в подальшому не було сміттєзвалищ на території кладовищ,  адже кладовища – це не лише місце поховання померлих, а й пам’ять про них, яка передається нащадкам та роду.

Всі ми завжди повинні  пам’ятати ті місця, куди не має заростати стежка!