Пасічники Рівненщини отримають державну підтримку

Дата: 01.12.2020 17:16

Фото без опису629 власників бджолосімей Рівненщини отримають 3,9 млн грн. Це допомога від держави, що спрямована на часткове відшкодування вартості племінних бджіл та наявні 20 тисяч бджолосімей.

Про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Найбільшу суму підтримки отримають пасічники Володимирецького (581 тис. грн), Здолбунівського (398 тис. грн), Гощанського (386,2 тис. грн), Дубенського ( 354,8 тис. грн), Корецького (352,6 тис. грн) районів.

Як повідомили в департаменті, в наступному році держава також планує підтримувати галузь бджільництва.

Тому пасічникам Рівненщини пропонують продовжувати реєструвати свої пасіки у органах місцевого самоврядування та Держпродспоживслужби області з метою претендування на отримання коштів у 2021 році.