ПІДТВЕРДИЛИ ПОВНОВАЖЕННЯ КОРЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА ДЕПУТАТІВ

Дата: 07.12.2020 10:02

4 грудня відбулось перше пленарне засідання першої сесії Корецької міської ради.

Фото без описуБули підтверджені повноваження 26 депутатів і Корецького міського голови Людмили Дмитрук, яка склала присягу.

До Корецької міської ради було обрано 26 депутатів від таких політичних сил: «Європейська солідарність» - 5, «Самоврядна Українська Держава» - 4, по 3 депутати від партій  «Наш край», «Слуга народу», «За майбутнє», по 2 – від «Свободи», «Пропозиції», «Сила і честь», «Радикальної партії Олега Ляшка».

Фото без описуПід час першого пленарного засідання секретарем Корецької міської ради було обрано депутата від політичної сили «Самоврядна Українська Держава» Валентину Павлюк, яка до цього працювала секретарем ради у Гвіздівській сільській раді Корецького району. До речі, на виборах 25 жовтня вона набрала найбільшу кількість голосів виборців.

Депутати обрали заступниками Корецького міського голови Івана Маркевича (політична сила «Самоврядна Українська Держава»), який до цього обіймав цю посаду, а також Юрія Добровольського (політична сила «Слуга народу»).  Керуючим справами виконавчого комітету обрано Андрія Сайчука (політична сила  «Наш край»).