У КОРЦІ ВІДКРИЛАСЯ РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 08.12.2020 10:15

7 грудня у приміщенні районного будинку культури і дозвілля у Корці  відбулося святкове відкриття Резиденції Святого Миколая.

Фото без описуПершими відвідувачами Резиденції стали школярі Корецької ЗШ №1 -  діти мали змогу поспілкуватися зі Святим Миколаєм, написати листи зі своїми побажаннями, поласувати смачним імбирним печивом, а також взяли участь у майстер-класі з виготовлення ялинкових прикрас, який провела голова Жіночої ради при міському голові, майстриня Орина Витовщик.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуУ зв’язку з карантинними обмеженнями участь у відкритті взяла обмежена кількість діток, проте відвідини Резиденції Святого Миколая усі охочі можуть замовити безкоштовно, починаючи з 8 грудня до 21 грудня за телефоном (096)907-10-71.