ФОТОВИСТАВКА АКЦІЇ «МАМИ-АНГЕЛИ»

Дата: 24.12.2020 15:48

Сьогодні у районному будинку культури і дозвілля було відкрито фотовиставку акції «Мами-ангели».

Нагадаємо, що ця акція була ініційована головою Жіночої ради Ориною Витовщик, Корецьким інклюзивно-ресурсним центром при підтримці Корецької міської ради. Метою акції  було привернути увагу громади до матерів, які піклуються про діток з особливими потребами, матерів, які щоденно несуть нелегкий материнський подвиг і часто кладуть на жертовний вівтар часу свої найкращі роки, а іноді й особисте життя.  Але поряд з тим, це є жінки, які духовно і зовнішньо дуже красиві – це і хотіли підкреслити організатори акції. Адже перед цим, нагадаємо,  перший етап – це було відвідування нашими мамами салону краси, де кваліфіковані майстри зробили їм зачіски, макіяж, манікюр і дали можливість відчути себе дійсно жінкою.  Далі фото сесія, і сьогодні – фотовиставка. На виставку завітали активні члени жіноцтва Кореччини, жінок привітала Корецький міський голова Людмила Дмитрук, яка також передала святкові подарунки від народного депутата Романа Іванісова, а також ФОП Василя Галушко, який організував проплату за підписку газети «Голос України» для кожної з мам.  Голова Жіночої ради Орина Витовщик вручила подяки всім підприємцям, які підтримали дану акцію.

А далі  між мамами відбулася цікава розмова за чаєм зі смаколиками, побажання гарної зустрічі новорічних та різдвяних свят, родинного затишку та міцного здоров’я.

Фото без описуВсі бажаючі можуть оглянути фотовиставку, яка буде діяти в приміщені районного будинку культури та дозвілля протягом всього періоду новорічних свят.