ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 12.01.2021 10:42

6 січня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області (протокол №1).

За наслідками засдінання комісією було вирішено внести наступні зміни в протокол від 14.12.2020 №65 засідання комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області: з 8 до 24 січня здійснювати торгівлю виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, засобів захисту рослин на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами.

Торгівельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.