ЗНАКОВИЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ МІСТА КОРЕЦЬ

Дата: 12.01.2021 11:51

В історії нашого міста є дати, які ми згадуємо кожен рік, бо вони змінили не лише життя місцевих жителів, але й започаткували новий відлік часу.

Однією з таких дат є 12 січня 1944 року, коли місто Корець було звільнено від німецької окупації. Це день пам’яті про тих, хто є прикладом для нас  і прийдешніх поколінь у своєму ставленні до рідної землі. На превеликий жаль,  живих свідків тих буремних днів визволення нашого краю майже не  залишилось, про ту страшну війну нам нагадують записані спогади ветеранів, зняті кінофільми, а ще – обеліски, пам’ятники, меморіали, біля яких пламеніють живі квіти, як частинка нашої щирої  вдячності всім, хто віддав своє життя, хто боронив рідну землю від ненависного ворога.

59 воїнів різних національностей склали голови в  боях за визволення  Корця.  Їх тіла прийняла наша земля. Вона зберігає вічну пам’ять про них, яка постійно озивається глухим болем.

Безмежна вдячність ветеранам за великий подвиг та героїзм, виявлений при визволенні нашого міста.

Всім корчанам бажаємо благополуччя, миру, злагоди та довгих і щасливих років життя.

Сьогодні наші воїни захищають  українську землю від держави-агресора. Хай Бог охороняє кожного з них! Низький уклін їм за це!

Слава Героям! Слава Україні!

Сьогодні були покладені квіти до могили загиблих воїнів (у міському парку), що звільняли наше місто від загарбників.

Керівництво міської ради відвідало ветеранів вдома, привітали їх з новорічно-різдвяними святами, розвезли подарунки.