Повідомлення про створення спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради

Дата: 15.01.2021 15:16

Фото без описуКорецька міська рада відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» повідомляє про намір створити спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради.

Персональний склад спостережної ради буде затверджуватись на черговій сесії Корецької міської ради у кількості не більше ніж 15 чоловік, серед них:

• одного представника Корецької міської ради;
  • двох представників відділу соціального захисту населення Корецької міської ради;
  • від одного до двох депутатів Корецької міської ради(за згодою);
  • по одному представнику від громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), у разі подання пропозицій.

Члени спостережної ради повинні відповідати наступним вимогам:

• бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із Комунальним некомерційним підприємством «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

Депутати Корецької міської ради, представники громадськості та громадські об’єднання, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організації, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, повинні протягом 10 робочих днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Корецької міської ради (до 28 січня 2021 року включно) надіслати Корецької міської ради пропозиції щодо включення до складу спостережної ради.

Контакти Корецької міської ради:

адреса: 34700, вул. Київська, 69, м. Корець.

електронна пошта: mkorec850@ukr.net

телефон для довідок 2-13-98