ГАРНИЙ ПОЧАТОК РОБОТИ

Дата: 29.01.2021 16:46

У Користівському старостинському окрузі Корецької міської ради вже розпочали проведення робіт по благоустрою території, ініціатором яких став староста – Шевчук Олександр Валерійович.

Роботи проводяться  по вул. Київській  в с. Користь біля реконструйованої лікарської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини.

Для кращої комунікації з жителями старостинського округу пан Олександр створив спільноту у мобільному додатку Viber, де кожен може подати свої пропозиції, а також підтримати ініціативи старости в питаннях благоустрою і не тільки.

Нехай це стане гарним прикладом для старост інших старостинських округів нашої громади.  Будьмо активними та відповідальними, адже благоустрій стосується  кожного мешканця нашої громади. Це справа не одного дня і не однієї людини, а щоденна праця, яка стосується кожного з нас!