Розпочато зустрічі з агрофірмами Корецької територіальної громади

Дата: 03.02.2021 09:06

За ініціативою міського голови Людмили Дмитрук в старостинських округах розпочато зустрічі старост, спеціалістів міської ради з представниками агровиробничих фірм, які орендують сільсько-господарські землі на території Корецької територіальної громади.

Головним питанням при обговоренні було наповнення бюджету від сплати за землю, як основного виду надходжень.

Зверталася увага на необхідність проведення інвентаризації та аналізу використання сільськогосподарських земель та узаконення користування ділянками (оформлення використання не витребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок під польовими дорогами, не успадкованих земельних ділянок)

Важливим питанням, що піднімалося, було внесення сертифікованих добрив та пестицидів при обробітку щоб уникнути та мінімалізувати шкоду навколишньому середовищу, зокрема пасічним господарствам.

Також піднімалося питання укладання договорів про соціальне партнерство між громадою та агро-фірмою, надання допомоги пайовикам.

Зазначені зустрічі вже відбулись у Морозівському, Головницькому та Жадківському старостинських округах з агрофірмами ТОВ«Агро Корець», ТОВ «Лендком Симонів», ТОВ«Акріс Агро», ТОВ «Фавовит-Агро».