ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

Дата: 15.02.2021 14:53

Сьогодні у Корці  біля меморіального комплексу «Україно! Ми вірні сини твої!», присвяченого пам’яті загиблих воїнів Кореччини при виконанні військового обов’язку у Республіці Афганістан,  вшанували пам’ять наших загиблих земляків. Після спільної молитви – панахиди за загиблими воїнами, яку звершив благочинний Корецького благочиння УПЦ прот. Ярослав Воят та  хвилини мовчання, відбулося покладання квітів до меморіального комплексу.

Відповідно до розпорядження голови Рівненської  обласної ради від 02 лютого 2021 року №18-а «Про нагородження цінним подарунком обласної ради», голову Корецької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Івана Маркевича було нагороджено цінним подарунком - годинником.

Також, від імені Української спілки ветеранів Афганістану Юрію Солов’ю було вручено нагороду «За громадянську мужність» та Василю Коптійчуку –нагороду  «Ветеранська доблесть» .

Після заходу було організовано «100 грам фронтових», де присутні згадали ті часи, пом’янули  кожного померлого воїна.

Безмежна шана воїнам-інтернаціоналістам та  велика подяка за все, що було  зроблено в 1979-1989 роках, за подвиг та самопожертву.