РОБОТА МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.02.2021 16:30

Корецька міська рада доводить до відома населення територіальної громади про наступне:  23 лютого 2021 року відбулося  пленарне засідання  чергової сьомої сесії міської ради восьмого скликання, якому передували засідання постійних комісій за їх відповідним профілем: з питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою; з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації; з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту.

Фото без описуНа сесії міської ради розглянуто 133 питання, з них: 106 земельних питань, за результатами їх розгляду ухвалено відповідні  рішення.

Фото без описуЗокрема, розглянуто питання про хід виконання рішення Корецької міської ради від 12.02.2021 №318 «Про стан фінансового, медичного та кадрового забезпечення КНП «Корецька міська лікарня» станом на 01 січня 2021 року та алгоритм дій закладу у 2021 році, яким зобов’язано постійно інформувати Корецьку міську раду про вжиті заходи щодо укладення договорів (пакетів медичних послуг) з Національною службою здоров’я України на 2021 рік, забезпечити фізичну доступність до будівель КНП «Корецька міська лікарня» для людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення, довести до відома населення через веб сайт медичного закладу, газету «Вісник Кореччини» перелік безкоштовних медичних послуг, які надає КНП «Корецька міська лікарня», щоденно моніторити стан готовності закладу до контрактування у 2021 році на платформі смарт-тендер. Головному лікареві доручено розробити та подати на затвердження міської ради чіткий перелік платних послуг, які надаватимуться медзакладом, взамін благодійних внесків, що наразі діють у лікарні .

Затверджено фінансові звіти за 2020 рік комунальних підприємств Корецької міської ради: «Добробут» та «Корецьжитловодоканал».

Внесено зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Корецької територіальної громади на 2021 рік та до Програми охорони навколишнього природного середовища Корецької міської ради на 2021 рік.

Затверджено Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки територіальної громади Корецької міської ради та перелік природоохоронних заходів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік.

Затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей Корецької територіальної громади на 2021 рік;  Програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку у Корецькій територіальній громаді на 2021 рік та Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Корецької територіальної громади на 2021-2023 рр.»

Створено комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості».

Затверджено Положення про Архівний відділ Корецької міської  ради як юридичної особи публічного права.

Внесено зміни до місцевого бюджету Корецької міської ради на 2021 рік.

Створено тимчасову комісію з інвентаризації приміщень будівель, які перебувають у комунальній власності Корецької міської ради та для виявлення безгосподарських об’єктів, які розташовані на території Корецької територіальної громади.

Затверджено Положення про відділи апарату виконавчого комітету Корецької міської ради.

Розглянуто звернення Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» щодо вступу Корецької територіальної громади до цієї асоціації.

А також закріплено депутатів Корецької міської ради восьмого скликання за населеними пунктами Корецької територіальної громади.