ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 15.02.2021 17:13

Фото без описуКорецька міська рада з метою раціонального, економного та ефективного управління ресурсами територіальної громади, для врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов'язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності, повідомляє про намір оприлюднення проєкту регуляторного акта: проєкту рішення Корецької міської ради "Про затвердження Положення про оренду майна Корецької територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна".

Стислий виклад змісту проєкту рішення:

затвердження Положення про оренду майна, яке перебуває у комунальній власності Корецької територіальної громади;

затвердження Методики розрахунку орендної плати та її розподілу за використання майна Корецької територіальної громади,

затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна, що знаходиться на балансі комунальних підприємств, установ і організацій;

затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги на території Корецької міської ради;

затвердження примірного договору оренди комунального майна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у термін до 20 березня 2021 року включно за поштовою адресою - вул. Київська, 69, м. Корець та електронною адресою - mkorec850@ukr.net та Державної регуляторної служби України за адресою вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, електронна адреса- inform@drs.gov.ua, тел.: 239 76 40.

Проєкт регуляторного акта буде розміщено на офіційному веб сайті міської ради у розділі "Офіційні документи".