РОБОТА МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.03.2021 08:18

02 березня 2021 року у Корецькій міській раді відбулась нарада щодо врегулювання питань соціального захисту населення територіальної громади, зокрема, ведення обліку громадян пільгової категорії населення, оформлення житлових субсидій на тверде паливо, компенсаційних виплат на придбання твердого палива у 2021 році; про роботу Центру надання адміністративних послуг Корецької міської ради із прийому документів на соціальні виплати та житлові субсидії,участь у якій взяли старости та діловоди13 старостинських округів Корецької територіальної громади, начальник ЦНАПу міської ради Василь Данилюк, фахівці відділу соціального захисту населення міської ради Наталія Колодюк та Тетяна Шендецька, начальник відділу надання соціальних послуг м. Корець управління соцзахисту населення Рівненської райдержадміністрації Оксана Федорчук.

З метою запобіганню виникнення черг та надання якісних соціальних послуг населенню територіальної громади, враховуючи, що з 01.03.2021 року особи звертаються щодо призначення соціальних виплат лише у ЦНАП, секретарем міської ради Валентиною Павлюк запропоновано старостам формувати та приймати від громадян документи на оформлення житлових субсидій у старостинських округах та за графіком здавати їх у ЦНАП.

Про забезпечення реалізації державної соціальної політики на відповідній території у сфері соціального захисту дітей,запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності довела до відома присутніх начальник Служби у справах дітей Корецької міської ради Наталія Корнійчук.

Голова Корецької територіальної громади Людмила Дмитрук повідомила про необхідність виконання робіт з благоустрою населених пунктів; розвитку територіальної громади шляхом залучення інвесторів у сфері сільськогосподарського виробництва, зокрема, створення сімейних ферм на умовах співфінансування.