ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

Дата: 03.03.2021 08:23

02 березня 2021 року у приміщенні Корецької міської ради відбулось перше організаційне засідання спостережної ради комунального некомерційного підприємства “Корецька міська лікарня“ Корецької міської ради, створеної відповідним рішенням міської ради.

На цьому засіданні головою спостережної ради обрано Віктора Юрова, депутата міської ради, заступником голови – Юрія Добровольського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів,  секретарем - Ларису Коробку, депутата міської ради.

До складу спостережної ради увійшли також Іващук Анатолій Васильович, Колодюк Наталія Віталіївна - представники відділу соціального захисту населення Корецької міської ради, Бобровський Микола Євгенович, Миронець Анатолій Іванович, Дулюк Віктор Іванович, Кулик Володимир Миколайович, Свінціцький Валентин Анатолійович - депутати Корецької міської ради та Якимчук Олександр Леонідович – представник громадської організації Товариства Червоного Хреста України».

Строк повноважень спостережної ради становить три роки.

Спостережна рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, статутом КНП «Корецька міська лікарня» і положенням про спостережну раду. Метою діяльності спостережної ради є сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я.

Спостережна рада: розглядає питання щодо дотримання вимог законодавства під час здійснення медичного обслуговування населення КНП «Корецька міська лікарня»; щодо дотримання КНП «Корецька міська лікарня» прав та забезпечення безпеки пацієнтів під час здійснення медичного обслуговування, в тому числі питання щодо належного розгляду скарг пацієнтів (їх законних представників, членів сім’ї та родичів) та реагування КНП «Корецька міська лікарня» на такі скарги; розглядає питання щодо результатів фінансово-господарської діяльності КНП «Корецька міська лікарня»; вносить керівнику КНП «Корецька міська лікарня» пропозиції з питань діяльності закладу, покращення якості забезпечення населення медичним обслуговуванням, дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів;бере участь у підготовці пропозицій щодо розвитку матеріально-технічної бази та інфраструктури КНП «Корецька міська лікарня»; подає пропозиції керівнику КНП «Корецька міська лікарня» щодо оптимізації організаційної структури закладу за напрямами його діяльності; інформує Корецьку міську раду або уповноважений нею орган про недоліки діяльності КНП «Корецька міська лікарня», випадки недодержання вимог законодавства під час здійснення медичного обслуговування населення; подає пропозиції Корецькій міській раді або уповноваженому нею органу та керівнику КНП «Корецька міська лікарня» щодо вжиття заходів для усунення виявлених порушень та підвищення рівня забезпечення безпеки пацієнтів у закладі; з урахуванням вимог законодавства щодо інформації з обмеженим доступом висвітлює свою діяльність у засобах масової інформації, на зборах, конференціях тощо, оприлюднює результати своєї роботи на офіційному веб-сайті КНП «Корецька міська лікарня» (за наявності) і Корецької міської ради розміщує інформацію про діяльність спостережної ради на інформаційних стендах у КНП «Корецька міська лікарня» в доступних для пацієнтів місцях.

Спостережна рада має право: на отримання доступу її членів згідно з вимогами законодавства до інформації та матеріалів, необхідних для розгляду питань, що належать до її компетенції, протягом п’яти робочих днів з дати надсилання письмового запиту голови спостережної ради на ім’я керівника КНП «Корецька міська лікарня»; залучати експертів до проведення аналізу окремих питань діяльності КНП «Корецька міська лікарня»  з урахуванням вимог законодавства щодо інформації з обмеженим доступом.