Культурно-мистецький захід, присвячений Великому Кобзареві

Дата: 05.03.2021 16:35

В рамках відзначення 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулась передача тридцять другої Шевченківської естафети «Дорогами поета на Рівненщині» від Гощанщини до Кореччини.

Естафету прийняли 5 березня 2021 року представники Корецької територіальної громади: Валентина Павлюк, секретар міської ради, Світлана Виннічук, заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради, Вікторія Годюк, директор Центру культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради від Юрія Сульжука, заступника голови Гощанської селищної ради та Дмитра Ткачука , секретаря Гощанської селищної ради.

Урочиста церемонія відбулась у Центрі дітей, юнацтва та молоді.Гощанської селищної ради. В урочистостях взяли участь художні колективи Гощанщини, представники Рівненської організації письменників України, поети, барди, зокрема, Ірина Баковецька, Лідія Гольонко, Іванна Голуб, Юлія Костюкевич, Наталія Кириченко, Валентина Величко.

Звучало шевченкове слово як поета,художника, академіка, просвітника; лунали віршовані рядки та пісні на слова поета, вшановувалась пам'ять Великого Кобзаря, адже ми- послідовники шевченкових ідей та настанов, гідні продовжувачі його справи та патріоти своєї землі.

Завершилась передача естафети  спільним покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.