НАПЕРЕДОДНІ 8 БЕРЕЗНЯ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ,ВДІВ ТА ДІТЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО (ООС)

Дата: 05.03.2021 16:50

8 березня відзначається одне з найпрекрасніших свят – Міжнародний жіночий день.
   Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Особливої уваги і турботи у передсвяткові дні потребують ті жінки, хто втратив найдорожче – своїх дітей, чоловіків та батьків.

Напередодні свята заступник міського голови, голова спілки ветеранів Афганістану Маркевич Іван Ростиславович та військовий комісар Корецького РТЦК СП підполковник Красько Сергій Григорович завітали до матерів, дружин та дітей загиблих воїнів-захисників, учасників антитерористичної операції (Операції об'єднаних сил) на Сході України - Гаврилюк Р. О., Ляшук Т.В., Мосійчук М.В., Лойчук М.Г., Лихатової В.А., Силін Г.І.

З нагоди свята весни і вшанування прекрасної половини людства жінкам були вручені квіти та пам’ятні подарунки.

З глибокою шаною згадували воїнів, які з честю виконали свій військовий обов’язок і, як справжні Герої, загинули  в антитерористичній операції на Сході України. Також, висловили слова великої вдячності жінкам, які виховали справжніх патріотів, котрі заради незалежності і територіальної цілісності  Батьківщини пожертвували найціннішим, що мали – своїм життям.

Таким чином присутні вшанували їх світлу пам’ять, ще раз засвідчивши той незаперечний факт, що Герої не вмирають допоки їх пам’ятають.

Іван Ростиславович та Сергій Григорович  побажали жіноцтву міцного здоров'я, щастя, добра, Божого благословення і миру на нашій українській землі.