ЧИТАЄМО ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Дата: 09.03.2021 14:11

9 березня 2021 року біля пам’ятника великому Кобзареві у м. Корець відбулися святкові урочистості з нагоди 207-річниці від дня його народження за участю голови Корецької міської ради Людмили Дмитрук, працівників закладів освіти, культури та громадськості територіальної громади.

Звучали поетичні рядки з вуст вихованців Корецького вищого професійного училища № 24,   загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №1, навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів – Ліцей» Корецької міської ради Анастасії Михальчук, Ангеліни Миколайчук, Анни Кічатої та Дмитра Кальчука, які цитували уривки безсмертних творів Тараса Шевченка: «Катерина», «Лілея», «Варнак».

Людмила Дмитрук зачитала проникливі слова «Заповіту», у якому, як наголосила у своєму виступі міський голова, написані пророчі та актуальні в сьогоденні слова про збереження  автентичності свого роду, власної родини та єднання нації.

Відзначення Шевченківської березниці є особливою подією та гордістю корчан, адже у 1846 році поет особисто відвідав древній Корець.

Завершилися урочистості покладання квітів до підніжжя пам’ятника генія української народу.