ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Дата: 12.03.2021 08:15

11 березня 2021 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки поетеси, громадської діячки,славетної дочки українського народу, нашої землячки - Лесі Українки з нагоди 150-ї річниці від Дня її народження.

Дошку розміщено на приміщенні публічно-шкільної бібліотеки для дорослих у м. Корець.

Відкрила урочистості голова Корецької територіальної громади Людмила .Дмитрук та висловила подяку авторці меморіальної дошки Світляні Лелях-Бегутовій, скульптору, художниці, публіцисту, лауреату премії ім. Л.Українки Житомирського обласного фонду, володарці орденів святої Марії та княгині Ольги ІІІ ступеня та інших нагород, роботи якої добре відомі на Кореччині.

У цих урочистостях взяли участь заступник голови правління ПАТ «Управління будівництва ХАЕС» Олександр Степанюк, депутат Нетішинської міської ради секретар Новоград- Волинської міської ради Оксана Гвозденко, письменниця, народознавець, член Національної спілки журналістів України Марія Караван, підприємець , меценат  Михайло Прокопович з Корця, освітяни, представники закладів культури та громадськість міста.

Супроводжував дійство духовий оркестр Центру культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи під керівництвом Володимира Опанасюка.

Під час відкриття меморіальної дошки Лесі Українки у міському туристичному інформаційному центрі гості відвідали виставку талановитого багатогранного юного художника Ярослава Прокоповича-Примаковського, мали змогу почути вірші геніальної поетеси у виконанні учнів шкільних закладів територіальної громади.