Рівненщина переходить у "помаранчеву" зону

Дата: 22.03.2021 17:21

У Рівненській області відзавтра оголошено "помаранчеву" карантинну зону.

Про це повідомив голова РОДА Віталій Коваль.

"На сьогодні епідемічний поріг перевищений на 4,2%. Спостерігається тенденція і до погіршення інших критеріїв, визначених Кабміном. Таким чином ми продовжуємо рух й у бік червоної зони. Найближчим часом скликаю термінове засідання з питань ТЕБ та НС, аби скоординувати дії всіх служб", - зазначив пан Коваль.

Очільник області закликав громадян готуватися до впровадження жорстких обмежувальних заходів.

До слова, сьогодні перший заступник голови РОДА Сергій Подолін під час брифінгу зазначив, що два з п'яти критеріїв, за якими оцінюють епідемситуацію на Рівненщині, на рівні можливого збільшення до критичної межі.

"Управління охорони здоров'я звертається до МОЗ з проханням відкрити 4 заклади другої хвилі. В тому числі і Рівненську обласну лікарню", - зазначив

Тому вкотре закликаємо дотримуватися маскового режиму та правил гігієни. А також записуватися на вакцинацію від COVID-19 - https://forms.gle/vENTrnmURcc3ssAx5.

Нагадаємо:

«Помаранчевий» – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні та може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

На території регіонів, які ввійшли до «помаранчевої» зони, діють ті ж карантинні обмеження, що і на «жовтому» рівні. Тобто дозволяється проведення культурних і спортивних заходів, робота ресторанів, кафе, барів та їдалень до 24:00, а також басейнів, спортзалів і фітнес-центрів.

Проте паралельно запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням протиепідемічних, а органам місцевого самоврядування дозволяється вводити за потреби на окремих територіях додаткові обмеження.