КОНКУРС МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ« НАДІЯ - 2021»

Дата: 23.03.2021 11:32

КЗ «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради оголошує конкурс молодих виконавців естрадної пісні« Надія - 2021».

До 19 квітня 2021 року конкурсанти мають подати заявки в КЗ « Центр культури».

Додаткова інформація за тел: 068-869-48-36 (Алла Буба).

В заявці потрібно вказати: прізвище, ім’я, вік, учбовий заклад, клас, місце проживання, назву конкурсних творів та їх авторів. До заявки додається любительське фото для презентації учасника.

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап ( відбірковий) - 23 квітня 2021 року - для учасників, які вперше приймають участь у Конкурсі. Виконують два вокальні твори, один з яких повинен бути українською мовою, допускається бек-вокал та хореографічна композиція. . Учасники використовують фонограми (-) на цифрових носіях, музичний супровід та живий голос. Використання фонограми (+) не допускається.

До II етапу - 4 травня 2021 року допускаються учасники, які набрали найбільшу кількість балів у І турі. Учасники минулорічних конкурсів, що показали високий результат виконавської майстерності проходять до II туру без попереднього прослуховування.

Переможці Конкурсу стануть учасниками обласних та районних фестивалів, конкурсів, та інших масових заходів. Журі оцінює: чистоту інтонації, рівень виконання, артистичність, сценічну культуру.

За підсумками Конкурсу журі визначає володаря Гран – прі, лауреатів трьох ступеней, дипломантів, які нагороджуються дипломами та спеціальними призами у кожній віковій категорії.