НА РІВНЕНЩИНІ РОЗШИРИЛИ МЕРЕЖУ ЛІКАРЕНЬ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ІЗ COVID-19.

Дата: 26.03.2021 12:39

На Рівненщині 19 лікарень надають допомогу пацієнтам із Covid-19

В області розширили мережу лікарень для пацієнтів із Covid-19. На сьогодні вже у 19 закладів поступають хворі із таким діагнозом. Додатково задіюються лікарні ІІ-ї хвилі – в Березному, Демидівці, Корці та Рівненська обласна лікарня.

«Наразі завантаженість медзакладів складає 53,54%. Але кількість хворих, особливо в Рівному стрімко збільшується. Третю добу поспіль в області фіксують понад півтисячі нових випадків. За місяць утричі зросла кількість госпіталізацій. Вкотре закликаю всіх не забувати про карантинні обмеження. І наголошую на вакцинуванні! Поки що – це єдиний вихід боротьби з пандемією», - звернувся до громадян голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, за минулу добу на Рівненщині зареєстровано 554 хворих з COVID-19. Наразі 1003 пацієнти із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус перебувають у лікарнях Рівненщини, з яких 350 - у важкому стані, 57 - в реанімації. 20 хворих підключені до ШВЛ-апаратів.

За останню добу госпіталізовано 143 громадян, а 88 - виписали.