МІСЯЧНИК ОЗЕЛЕНЕННЯ, ПРИБИРАННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 29.03.2021 11:24

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Вже стало традицією на початку весни проводити місячник благоустрою. Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  в нашому місті – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури. В рамках місячника у місті розпочались роботи по обрізці високорослих дерев, дерев вражених омелою і знесенню аварійних.

Звертаємось до жителів Корецької територіальної громади!

Зігдно законодавства усі підприємства, установи, організації, власники, орендарі зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, їх елементи. Це стосується і зелених насаджень. Тож просимо долучитись до формувальної і омолоджувальної обрізки дерев, особливо тих, гілля яких звисає на тротуари та дорогу загального користування.

Разом зробимо наше місто чистим, привабливим і комфортним для проживання та відпочинку!

Адже чисте місто — це показник культури мешканців, які проживають у ньому!

Одночасно наголошуємо Вам на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території нашого міста.