РІВНЕНЩИНА НЕ ПОТРАПЛЯЄ ДО «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ!

Дата: 29.03.2021 14:20

За результатами засідання систему охорони здоров’я Рівненщини визнано як таку, що наразі справляється із навантаженням.  Тому введення «червоної» зони відтерміновано.

Як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, останні три дні Рівненщина за кількістю нових випадків і рівнем госпіталізації перевищує дані, що дає можливість посилювати протиепідемічні заходи. Проте, в області контрольована ситуація щодо завантаження лікарень і кисневого забезпечення.

Відтермінувати це рішення вирішила Державна комісія ТЕБ та НС. За результатами засідання систему охорони здоров’я Рівненщину визнано такою, що наразі справляється із навантаженням.

Разом з тим в області є громади із стрімким рівнем поширення коронавірусної інфекції. Тож наша обласна комісія рекомендувала посилити карантинні обмеження у 8 ТГ:

• Рівненській
  • Дубенській
  • Вараський
  • Березнівській
  • Гощанський
  • Здолбунівській
  • Острозькій
  • Сарненській

Також збільшено кількість тестувань і розширено ліжковий фонд для госпіталізації ковід-хворих.   Маємо короткий термін для зупинки поширення пандемії. Епідситуація жорстко контролюватиметься на рівні Києва. Тому голови вищезгаданих територіальних громад мають терміново скликати місцеві комісії і запровадити відповідні заходи.

Зокрема, рекомендується ТГ перевести навчальні заклади у дистанційний формат для 5-11 класів, скасувати проведення масових заходів, а контролюючим органам - посилити контроль у сфері торгівлі.

Тож, ми звертаємось, до жителів Корецької громади, у повсякденному житті для збереження свого здоров’я — виконуйте прості правила безпеки рекомендовані МОЗ:

• носити захисну маску;
  • уникати скупчень людей;
  • триматися  на відстані 1,5 м один від одного;
  • вітатися  безконтактно;
  • регулярно мити руки з милом чи обробляти їх  антисептиком;
  • дотримуватися  респіраторної гігієни й етикету;
  • залишатися  вдома під час хвороби.