ОЗЕЛЕНЕННЯ МІСТА

Дата: 31.03.2021 18:11

Благоустрій – це  візитна картка кожного населеного пункту. Це показник участі мешканців у всіх акціях, які проходять у громаді.

В рамках місячника благоустрою Корецької громади 31 березня 2021 року на території памятки природи місцевого значення «Корецько – Монастирська» завдяки голові ГО «Громада Кореччини на захисті лісу та екології району» Анатолія Гайдука, за участю Гвіздівського старости Петра Булана та активних жителів с. Гвіздів Віталія Должанського та Михайла Івницького висаджено саджанці дуба на площі 0,20 га.

Також працівниками з благоустрою Корецької міської ради висаджено 263 деревця ялинок на алеї Корецької ЗОШ №3, вздовж тротуару по вул. 40-річчя Перемоги, напроти Георгіївської церкви та парковій алеї біля міської бібліотеки для дорослих та по вул. Січових стрільців. Озеленено прилеглу територію обабіч дороги вул. Київської в районі мосту.