ДОБРА СПРАВИ

Дата: 01.04.2021 09:13

Благодійний марафон майстер класів завершено!

Спонсори благодійного задуму - члени Жіночої ради Корця та очільник міста Людмила Дмитрук.

31 березня також виготовляли та декорували Великодні свічки, які прикрашатимуть кошик на свято.

Ось і відбувся останній, поки що, благодійний майстер клас. Весело та енергійно, з обговореннями та ідеями провели 1,5 години. Дякую усім Вам, за Ваше добро та енергію. Ви - суперська підтримка. РАЗОМ МИ СИЛА. Дякуємо Тур-Інфо-Центр Корець за надане місце та допомогу.

Вчора, 31 березня 2021 року  зібрано: 2450 грн. Усього разом, за 4 групи проведених майстер-класу зібрано 10600 грн. Участь в благодійному марафоні прийняли 63 людини.

Ані та Артему передамо по 5300 грн, записничок з побажаннями від учасників та святкові свічки.

Бажаємо Ані та Артему швидкого одужання і обов'язково також зробити свічки на свято.