РОБОЧА НАРАДА

Дата: 05.04.2021 14:43

2 квітня 2021 року  головою Корецької територіальної громади Людмилою Дмитрук проведено робочу нараду з керівниками установ, закладів, відділів Корецької міської ради, де  обговорено питання  забезпечення належного функціонування цих закладів, налагодження  взаємодії  із усіма структурними підрозділами, відділами, старостинськими округами    територіальної громади.

Зокрема, про роботу КНП «Корецька міська лікарня»  в  умовах  пандемії COVID-19, наявність ліжко-місць та забезпечення  киснем до потреби, про стан  укладення  контрактів з Національною службою здоров’я України доповів головний лікар закладу Володимир СУХИЙ, який довів до відома присутніх, що медична допомога  надається населенню цілодобово.

Про проведення  вакцинації населення  повідомила  заступник головного лікаря КНП «Корецький  центр ПМСД» Наталія ВОЛКІВСЬКА.

Голова громади наголосила  на необхідності забезпечення постійної  роботи ЦНАПу Корецької міської ради та дотримання графіку прийому громадян, щоб всі мешканці громади мали змогу отримати  передбачені чинним  законодавством соціальні  гарантії, пільги, субсидії  та послуги у сфері соціального захисту населення.

Обговорено також питання про завершення опалювального сезону, проведення місячника із благоустрою території громади та інші заходи  у сфері культури.