БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Дата: 06.04.2021 09:45

Рівненська обласна та Корецька організації Товариства Червоного Хреста України активно ведуть свою діяльність в умовах пандемії COVID-19.

5 квітня відбулась робоча зустріч голови Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України  Марії Бєлікової, виконавчого директора Рівненської обласної організації Товаристиства Червоного Хреста Анатолія Каштана, голови Корецької організації Товариства Червоного Хреста Якимчука Леоніда (депутата міської ради) з головою Корецької територіальної громади Людмилою Дмитрук.

Під час зустрічі обговорювались питання забезпечення засобами індивідуального захисту медичного персоналу громади. В цей день сімейні лікарі КЗ КНП "ПМСД" отримали захисні костюми багаторазового використання, окуляри, маски, распіратори, дезинфікуючі засоби та флешки з інформаційними матеріалами: протокол лікування ковідних хворих за протоколом МОЗу України.

Надіємось на подальшу співпрацю в рамках проєктів «Надання гігієнічної допомоги, пов’язаної з COVID-19»!