ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 06.04.2021 16:52

ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Сьогодні, в приміщенні Корецької міської ради, відбулися конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб Корецької міської ради – начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та економічної політики Корецької міської ради (1 шт. од.) та директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Корецької міської ради (1 шт. од.).

На заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та економічної політики документи подано від однієї особи -  Ляшука Миколи Валерійовича, тимчасово безробітного.

На заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» документи подано теж від однієї особи – Витовщик Орини Павлівни, керівника гуртка з декоративно - ужиткового мистецтва Вищого професійного училища  №24 м. Корець.

На підставі проведених іспитів, конкурсною комісією було вирішено рекомендувати міському голові призначити:

- на посаду начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та економічної політики -  Ляшука Миколу Валерійовича;

- на посаду директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Корецької міської ради – Витовщик Орину Павлівну.