РІВНЕНЩИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ В ПОМАРАНЧЕВІЙ ЗОНІ

Дата: 08.04.2021 08:30

Таке рішення 7 квітня 2021 року прийняла державна комісія з питань ТЕБ та НС. Наразі завантаженість закладів області складає 61%, вільних ліжок з киснем – 59%. Ситуація напружена, але контрольована.

Головні показники:

• Різниця між госпіталізованими і виписаними хворими, що в середньому складає 35 пацієнтів.
  • Відсоток летальності найнижчий в Україні – 1,3.

Саме ці показники дозволили залишитися Рівненщині в помаранчевій зоні. А також правильний маршрут пацієнта та робота на первинній ланці. Система охорони здоров’я області справляється з навантаженнями.

Разом з тим рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС посилюємо контроль над дотриманням карантинних обмежень. Лише за минулий тиждень Держпродспоживслужба та поліція перевірили біля 1000 суб’єктів господарювання, 11 розважальних закладів, 170 перевізників.

Також обласна комісія буде порушувати перед МОЗ питання щодо включення до резерву Диспансер радіаційного захисту населення. А відділення ендокринології і муковісцидозу медзакладу перевести до Рівненської обласної лікарні. Це дасть можливість розгорнути додаткові 200 ліжок в обласному центрі.

Таким рішенням комісія вкотре дала нам можливість проявити нашу свідомість і не забувати про дотримання всіх карантинних норм. Наше основне завдання – турбота про здоров’я та безпеку громадян. Чи уникнемо ми червоної зони далі, залежить від кожного з нас.