СТЕПАНОВ ОЗВУЧИВ ДАТУ ПОСТАВКИ ПЕРШИХ ДОЗ PFIZER ВІД COVAX

Дата: 09.04.2021 08:47

Перша поставка вакцини від COVID-19 компанії Pfizer в рамках міжнародної ініціативи з розподілу вакцин COVAX очікується 14 квітня.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми "Право на владу".

Міністр уточнив, що Україна має отримати 117 тисяч доз вакцини Pfizer, якими будуть щеплювати мешканців та працівників будинків для літніх людей.

"Перші 117 тисяч доз (вакцини Pfizer), які зайдуть за ініціативою COVAX, попередньо, 14-15 квітня вони повинні бути в Україні, за останніми повідомленнями. Вони підуть у спеціалізовані будинки-інтернати для людей похилого віку та соцпрацівників, які там працюють", - сказав Степанов.

Він також запевнив, що у травні в Україну надійдуть ті дози Pfizer, про поставку яких з компанією домовилась влада.