БОГОСЛУЖІННЯ НА ВУЛИЦІ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ КОНТРОЛЬ: ЯК НА РІВНЕНЩИНІ СВЯТКУВАТИМУТЬ ВЕРБНУ НЕДІЛЮ

Дата: 13.04.2021 13:27

На Рівненщині 25 квітня громадяни святкуватимуть Вербну неділю. Яким чином обласна влада буде контролювати святкування у храмах та церквах - розповів заступник голови РОДА Ігор Тимошенко.

"23 березня цього року наша обласна комісія доручила виконкомам сільських, міських територіальних громад та райдержадміністраціям зустрітися з кожним керівником релігійної громади, провести роз'яснення і консультації стосовно проведення майбутніх Великодніх свят", - розповів пан Тимошенко.

За словами чиновника, районними державними адміністраціями та громадами вже проведені такі зустрічі.

"Також 8 квітня відбулась наша обласна зустріч із Радою християнських церков. Було рекомендовано дотримуватись всіх карантинних умов, віддавати перевагу богослужінням на вулиці. Якщо відбуваються богослужіння в храмах, то безумовано має бути дотриманий норматив - не менше 4 кв. м. на одну особу. Тобто, в середньому, у храмі можуть бути 15-20 осіб. Є така домовленість, що всі ті заходи будуть дотримані", - пояснив пан Тимошенко.

Контроль за дотриманням карантинних умов - на поліції.