КОРЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Дата: 22.04.2021 08:12

Впродовж цього тижня, починаючи з 19 квітня 2021року, з метою вивчення та якісної підготовки пленарного засідання чергової дев’ятої сесії міської ради, яка запланована на 23 квітня 2021 року, відбулися засідання постійних комісій ради:

• з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку,  податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва;
  • з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту  та з питань регламенту,
  • депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та врегулювання конфлікту інтересів Корецької міської ради,
  • з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації.

На цих засіданнях вивчалися та обговорювались питання, які розглядатимуться на сесії міської ради, за участю керівників установ, закладів, їх спеціалістів, для всебічного аналізу та надання обґрунтованих рекомендацій, висновків щодо ухвалення рішень ради щодо цих питань, зокрема:

1) Про виконання рішення Корецької міської ради від 23.03.2021 № 458 «Про стан фінансового, медичного та кадрового забезпечення КНП «Корецька міська лікарня» станом на 01 січня 2021 року та алгоритм дій закладу у 2021 році».

Інформував: В. Сухий, гол. лікар КНП «Корецька міська лікарня»

2) Про Програму розвитку земельних відносин на території Корецької територіальної громади на 2021 рік.

Інформувала: І. Харченко, начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою міської ради

3)  Про Програму інформатизації у Корецькій територіальній громаді на 2021-2023 роки

Інформував: Олег Власюк, начальник відділу інформаційної політики, технологій та захисту інформації міської ради

4) Про затвердження Програми розвитку пластового руху Корецької територіальної громади на 2021-2022 роки

Інформував: Р. Силін, начальник відділу освіти, культури туризму, молоді та спорту міської ради.

5) Про затвердження плану оптимізації мережі закладів освіти Корецької  територіальної громади на 2021-2023 роки

6) Про затвердження стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Корецькій територіальній громаді на 2021 - 2026 роки

Інформувала: Н. Корнійчук, служба у справах дітей, сім’ї та молоді  Корецької міської ради

7) Про визначення середньої ціни ритуальних послуг, для відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни  у Корецькій територіальній громаді

Інформував: А. Іващук, начальник відділу соціального захисту населення Корецької міської ради

8)   Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Корецькій територальній громаді на 2021 - 2023 роки

Інформувала: В. Павлюк, секретар міської ради

9)  Про затвердження Програми поводження  з твердими побутовими відходами  у   Корецькій територіальній громаді  на 2021-2023 роки.

Інформує: В. Павлюк, секретар міської ради

10) Про затвердження проєктно-кошторисної документації на об’єкт «Відновлення  сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р.Корчик в межах м.Корець Корецького району Рівненської області «Будівництво».

Інформувала: І. Вигорій, начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю міської ради

11) Про внесення змін до рішення Корецької міської ради від 14.07.2017 № 630» Про затвердження Правил благоустрою м. Корець у новій редакції»

Інформував С.Данилюк, начальник юридичного відділу міської ради

Інформувала: К. Андрійчук, провідний спеціаліст юридичного відділу міської ради.

14) Про внесення змін до Програми діагностики, лікування та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на 2021 рік.

Інформувала: В.Павлюк, секретар міської ради

15) Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки  комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико - санітарної допомоги» на 2021 рік»

Інформувала: В.Павлюк, секретар міської ради

16) Про внесення змін до штатного розпису  КЗ «Корецький теритотріальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Корецької міської ради.

Інформувала Л.Федорович, директор територіального центру

17) Про внесення змін до місцевого бюджету Корецької міської ради на 2021 рік.

Інформувала: Л. Воят, начальник фінансового управління міської ради

18) Про затвердження переліку платних послуг та цін на них, що виконуватимуться Архівним відділом Корецької міської ради.

Інформувала К. Гопанчук, начальник Архівного відділу міської ради

19) Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради на 2021 рік;

20) Про внесення змін до штатного розпису КНП «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради на 2021 рік

21)Про встановлення тарифів на платні послуги ,які надаватимуться у КНП «Корецька міська лікарня» взамін благодійних внесків, які справлялися з громадян при зверненні до закладу.

Інформував: В. Сухий, гол. лікар КНП «Корецька міська лікарня»

22)  Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради на 2021 рік .

Інформувала С.Виннічук, заст. начальника відділу освіти, культури туризму, молоді та спорту міської ради.

23) Про звернення депутатів Корецької міської ради Рівненської області до Президента  України щодо повернення органам місцевого самоврядування права здійснювати контроль за додержанням законодавства  про працю.

Інформувала:В. Павлюк, секретар міської ради.

Розглянуто також 14 звернень і заяв від  установ , організацій та громадян щодо виділення коштів з місцевого бюджету та іншу.