Робота соціальних працівників

Дата: 28.05.2021 08:31

Система обслуговування самотніх людей -  одна з важливих невідємних сторін соціального захисту населення.

З лютого 2021 року в нашій громаді працює КЗ «Корецький територіальний центр соціального обслуговування», який надає соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку. В закладі працює 28 соціальних робітників, які повністю покривають потреби нашої громади у наданні соціальних послуг у 34-х населених пунктах. З початку року центром обслужено 257 осіб та надано 9518 послуг. Щомісяця проводяться семінари-навчання з соціальними робітниками громади.

27.05.21 на базі центру проведено плановий семінар на якому обговорювались питання роботи установи з початку року про якість надання послуг та їх розширення, про соціальні послуги на платній основі та ін.. В роботі семінару взяла участь Корецький міський голова Людмила Дмитрук, яка зауважила, що в суспільстві спостерігається зростання числа людей похилого віку, що саме соціальна робота покликана розв’язувати проблеми життя самотніх людей похилого віку, які свої сили, здоров’я, інтелектуальний потенціал віддали суспільству. Тому ми зобовязані зробити максимум, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу.