До побачення, дитячий садок!

Дата: 01.06.2021 10:37

Випускне свято - це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

В ЗДО (ясла–садок) «Ромашка» Корецької міської ради випускні ранки відбулися з дотриманням карантинних вимог . Дошкільнята з групи " Колосок" 26 травня мандрували на чарівний кулі. Вони відвідали країни Спогадів та Мрій, Подяки та Умінь. А 27 травня дошкільнята групи " Світлячок" з захопленням розповідали про свою Батьківщину, співали пісні та танцювали веселі таночки. 28 травня діти групи " Дюймовочка" влаштували справжній день Непослуху. До них завітали Фрекен Бок та Ябеда. Але казкові герої переконались, що наші дошкільники в садочку навчилися співати, танцювати, вміють вирішувати складні завдання. 31 травня відбулася чарівна мандрівка випускників групи " Золота рибка" на потязі " Ромашка". Кожна зупинка потяга приносила дітям нові сюрпризи. Дошкільнята промовляли  слова подяки працівникам дошкільного закладу та своїм батькам.

Швидко минуло свято, а попереду  у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості! Ми віримо, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.