Відбулося перше засідання конкурсної комісії

Дата: 07.06.2021 17:56

Сьогодні, 07.06.2021 року, у приміщенні міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради, створеної відповідним розпорядженням Корецького міського голови.

До складу комісії увійшли:

Представники Корецької міської ради:

Добровольський Юрій Володимирович

• заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Коробка Лариса Іванівна

• депутат Корецької міської ради від Рівненської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», секретар комісії

Бобровський Микола Євгенович

• депутат Корецької міської ради від політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради, обрані на загальних зборах трудового колективу:

Олексійчук Галина Василівна

• лікар терапевт лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Корець комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради

Шендецька Оксана Федорівна

• завідувач лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Велика Клецька комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради

Яремчук Ганна Павлівна

Представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності:

Каштан Анатолій Олегович

• член Правління Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, заступник голови Рівненської міської організації Товариства Червоного Хреста України

Швед Зінаїда Павлівна

• заступник головного лікаря з лікувальної роботи комунального некомерційного підприємства «Корецька міська лікарня» Корецької міської ради, член Корецької ради Профспілки працівників охорони здоров’я України, представник Рівненської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України

Якимчук Олександр Леонідович

На цьому засіданні розглянуто наступні питання:

1. Про встановлення вимог до претендентів з урахуванням установлених законодавством вимог.

2. Про встановлення вимог до конкурсних пропозицій.

3. Про визначення  строків приймання документів для участі у  конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради.

4. Про призначення дати засідання конкурсної комісії  для розгляду конкурсних пропозицій з  відбору претендентів для допущення їх для участі у конкурсі  на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради.

5. Про визначення дати проведення конкурсу  на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради

1. Про затвердження тексту оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради.

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я та укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Корецької міської ради, затвердженого рішенням Корецької міської ради від 21 травня 2021 року № 814, на виконання рішення Корецької міської ради від 21 травня 2021 року № 815 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради», враховуючи заяву депутата Корецької міської ради Михальської М.М. від 26 травня 2021 року, з метою забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості, доброчесності, ефективного і справедливого процесу відбору кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради комісія затвердила текст оголошення про проведення вищезазначеного конкурсу.

Матеріали розміщені на офіційному сайті Корецької міської ради https://gromada.org.ua/