Проведено засідання комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії Корецької територіальної громади

Дата: 02.07.2021 16:32

В п’ятницю 02 липня 2021 року на виконання розпорядження Корецького  міського голови від 24.03.2021 № 61-Р відбулося засідання комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії Корецької територіальної громади під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голови комісії Добровольського Юрія Володимировича та за участі членів комісії та запрошених керівників структурних підрозділів міської ради, установ, організацій територіальної громади.

На засіданні комісії розглянуто питання щодо стану розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги за січень-червень 2021 року.

Керівникам установ та організацій рекомендовано вжити заходів щодо  недопущення виникнення  заборгованості та забезпечення 100 % розрахунків за спожиті енергоносії щомісяця, керівникам підприємств, що надають послуги – активізувати роботу з населенням щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

Шановні жителі громади, пам’ятаймо! Вчасно та в повному обсязі проведені розрахунки за спожиті енергоносії є запорукою того, що Ви будете безперебійно та на належному рівні отримувати зазначені послуги.