НОВИНИ ГРОМАДИ
20 липня 2021 року відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я та укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Корецької міської ради, затвердженого рішенням Корецької міської ради від 21 травня 2021 року № 814, враховуючи протокол засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради від 19.07.2021 № 5 відбувся конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради.
За результатами розгляду документів, поданих претендентом для участі у конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради, до участі у конкурсі комісією допущено одного претендента - Волківську Наталію Анатоліївну, яку визнано переможцем конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради.
З матеріалами засідання можна ознайомитись тут: