ГАРНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА В МОРОЗІВЦІ

Дата: 02.08.2021 14:10

Вчора, 1 серпня, в Морозівці святкували День села, який для мешканців та гостей залишиться в памяті яскравими подіями спортивного та розважального напрямку.

Проходили змагання по волейболу та мініфутболу серед дитячих та дорослих команд.   На змагання серед дорослих команд з мініфутболу прибуло 6 команд.

В результаті змагань перемогу у запеклій боротьбі здобули господарі турніру команда «Фермер» з с.Морозівка, другими стали односельчани з команди «Морозівка», а третє місце здобула команда с.Даничів. Ці команди були нагороджені кубками та  грамотами.

Мешканців та гостей села чекав святковий концерт. У своєму вітальному слові Корецький міський голова Людмила Дмитрук побажала жителям села міцного здоров’я, родинного щастя, миру  розвитку громаді та рідній Україні.

Святкового настрою та позитивних емоцій додала змістовна концертна програма від Марії Радовенюк, насичена ліричними і веселими піснями та запальними танцями.

Навкруги панувала тепла, райдужна, задушевна атмосфера, яка надовго залишить по собі яскраві спогад. Учасники святкувань  активно, змістовно  та цікаво провели час, відчули адреналін та отримали чудовий настрій

На найменших жителів чекали солодощі й атракціони. Завершилися заходи святковою дискотекою з місцевим диск-жокеєм Юрієм Васильчуком.

Особлива подяка спонсорам заходу: народному депутату Салійчуку Олександру, ТОВ «Агрокорець», підприємцям Костюку Сергію, Федоровичу Івану, Бойко Івану, Андрійчук Галині, Мушир Володимиру, Кононюку Андрію.