ЧЕРГОВИЙ АКТ ВАНДАЛІЗМУ!

Дата: 21.10.2021 11:13

В місті Корець знову відбулася  крадіжка кабелю,   цього разу  на вулиці А. Гаврилюка вкрадено 50 метрів кабелю СІП. Також невідомі особи поламали лавку та «човника» на дитячому майданчику, що у міському парку.
         Ми звикли в усьому звинувачувати владу, не вимагаючи відповідальності від самих себе. І поки ми не змінимо свій український менталітет «моя хата з краю» – і не будемо відповідальними один за одного – краще не стане і ніхто нам не допоможе, крім нас самих.
         Звертаємось до всіх мешканців міста бути небайдужими до праці тих людей, які роблять наше місто впорядкованим , охайним. Це наш спільний дім. І від кожного з нас залежить те, наскільки комфортно та затишно в ньому буде.