Для 42 власників корів Рівненщини компенсували кошти за придбані доїльні апарати

Дата: 21.10.2021 15:33

Cелянам Рівненщини частково відшкодують кошти за придбане обладнання, зокрема, доїльні апарати. Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачена Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки.

«З початку цього року 42 фізичні особи, які утримують в своїх господарствах 3 і більше корів, скористалися обласною програмою. У результаті вони отримали з обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння на суму майже 250 тисяч гривень. Найбільше залучено коштів особами Дубенського та Рівненського районів», - розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Загалом фермерам компенсують 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку. Виплата здійснюється фізичній особі за закуплений новий апарат за умови утримання у своєму господарстві не менш як трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку.

Нагадуємо, що прийом документів на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння проводиться до 01 грудня поточного року за адресою: 33013 м. Рівне, Майдан Просвіти,1, каб. 213, Колесник Тетяна Георгіївна, моб. тел 068 6498648.