Корецька міська рада інформує

Дата: 21.10.2021 17:27

Відповідно до розпорядження в.о. Корецького міського голови скликано  чергову 18 сесію міської ради, яка відбудеться 28.10.2021року.

З метою вивчення та якісної підготовки пленарного засідання  чергової  сесії міської ради 21.10 2021 року  відбулося  засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації під головуванням Світлани Виннічук.

На  засіданні вивчалися та обговорювались питання, які розглядатимуться на сесії міської ради, за участю керівників установ, закладів, їх спеціалістів, для всебічного аналізу та надання обґрунтованих рекомендацій, висновків щодо ухвалення рішень ради щодо цих питань, зокрема:

1. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико - санітарної допомоги» на 2021 рік», затвердженої рішенням Корецької міської ради від 23.04.2021 № 652.

Інформує: Н. Волківська, директор КНП «Корецький центр ПМСД»

2)  Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 01.11.2021 року.

Інформує: Н. Волківська, директор КНП «Корецький центр ПМСД»

3)   Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 2021 рік зі змінами.

Інформує: В. Колесник , гол. бухгалтер КНП «Корецький центр ПМСД»

4)   Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 2022 рік.

Інформує: В. Колесник , гол. бухгалтер КНП «Корецький центр ПМСД»

5)  Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Корецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Н. Волківська, директор КНП «Корецький центр ПМСД»

6)   Про внесення змін до місцевого бюджету Корецької міської ради на 2021 рік.

Інформує: Л.Воят ,начальник фінансового відділу Корецької міської ради

7)  Про затвердження Положення про проведення  конкурсу на посаду  директора комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради.

Інформує: С.Данилюк ,начальник юридичного відділу Корецької міської ради

8)  Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр»  Корецької міської ради.

Інформує: В. Павлюк, секретар міської ради.

9)  Про створення  конкурсної комісії  з проведення  конкурсу на посаду  директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради.

Інформує: В. Павлюк, секретар міської ради.

10) Про внесення змін до штатного розпису  Комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради із 01.11.2021 року

Інформує: Н.Дець, директор КУ «Корецький інклюзивно-ресурсний центр»

11)  Про звернення депутатів Корецької міської ради Рівненської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.

Інформує: В. Павлюк, секретар міської ради.

12) Про звернення депутатів Корецької міської ради Рівненської області до Верховної Ради України, Президента України, Генерального прокурора України щодо негайного вжиття заходів з проведення розслідування і притягнення до кримінальної відповідальності осіб,

причетних як до злочинного введення коштів Приватбанку, так і тих, хто брав участь у відмиванні вкрадених коштів через офшорні компанії.

Інформує: В. Павлюк, секретар міської ради.

13) Про депутатський запит депутата  міської ради Миколи БОБРОВСЬКОГО.

Інформує: В. Павлюк, секретар міської ради.

14) Про  розгляд заяви  ТОВ «АТБ-маркет» про надання дозволу на продаж лікеро-горілчаних виробів у нічний час у магазині «Продукти-427» в м. Корець площа Київська,3

Інформує: голова комісії .

За результатом розгляду цих питань постійна комісія  ухвалила відповідні рішення.