З 26 ЖОВТНЯ НА ТЕРИТОРІЇ КОРЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВСТАНОВЛЕНИЙ «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 26.10.2021 09:32

З 26 жовтня Корецька  громада входить в «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Що на нас чекатиме?

Забороняється:

• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів;
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
  • робота розважальних закладів;
  • робота непродовольчого ринку і магазинів, спортзалів, фітнес-центрів;
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відео зйомки.

Важливо! Усі ці обмеження не діють за умови якщо 100% працівників закладів отримали два щеплення  та  мають зелений COVID-сертифікат, або негативний ПЛР-тест (термін дії 72 години) та швидкий тест (термін дії 48 годин). Зберігається температурний скринінг, масковий режим, дотримання дистанції та наявнісь дезинфекторів у закладі. Якщо відсоток вакцинованих працівників закладу менша ніж 100% тоді - адресна доставка і замовлення на виніс.

Під час червоного рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних та усіх продовольчих магазинів.

Громадський транспорт продовжує роботу в звичному режимі за умови дотримання перевезення кількості пасажирів не більше, як передбачено в реєстраційних документах транспортного засобу.

Обмеження, які діють у червоній зоні базуються на рекомендаціях Міністерства охорони здоров'я України.

У випадку покращення показників (підвищення темпів вакцинації, зниження рівня захворювання, зниження рівня госпіталізації) обмеження червоної зони можуть бути скасовані.

Піклуйтеся про своїх рідних і про себе. Бережіть один одного! Надіємось, що "червона" зона карантину буде ненадовго. Нам усім потрібно бути вкрай відповідальними.

Протокол засідань комісії ТЕБ та НС Корецької міської ради.