Корецька міська рада інформує

Дата: 27.10.2021 16:42

З метою вивчення та якісної підготовки пленарного засідання  чергової  18 сесії Корецької міської ради, яка відбудеться  28.10.2021 року,  впродовж 25-26 жовтня проведено  засідання постійних комісій міської ради:

• з питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою під головуванням А.Коваленко.
  • Фото без описуФото без опису
  • з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту під головуванням В.Кулика;
  • Фото без описуФото без опису
  • з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку,  податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва під головуванням В.Свінціцького;
  • Фото без описуФото без описуФото без опису

На  засіданні вивчалися та обговорювались питання, які розглядатимуться на сесії міської ради, за участю керівників установ, закладів, їх спеціалістів, для всебічного аналізу та надання обґрунтованих рекомендацій, висновків щодо ухвалення рішень ради щодо цих питань, зокрема: погоджено внесення  змін до Програм розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних  підприємств «Корецький центр первинної медико - санітарної допомоги» та «Корецька міська лікарня»  на 2021 рік», якими передбачено додаткові кошти на оплату праці опалювачів  амбулаторій загальної практики сімейної медицини  та  придбання  двох кисневих концентраторів у міськлікарню; внесення змін до місцевого бюджету та інші . Розглянуто  також 215 земельних питань.

За результатом розгляду цих питань постійні комісії  ухвалили відповідні рішення.