ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «КОРЕЦЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.10.2021 17:42

Фото без описуКорецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради  (далі – директор ІРЦ).

Повне найменування: комунальна установа «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради.

Юридична адреса ІРЦ: 34700, Рівненська область, м. Корець, вул. Київська, 71.

Найменування посади: директор комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради Рівненської області.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 6889 грн.;

на оплату праці директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіт», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

-  стаж роботи за фахом не менше п’яти років;

- знання Конституції України, законів України «Про освіту» «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;

- володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

- вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються до Корецької міської ради  до 29 листопада 2021 року за адресою: м. Корець, площа Київська, 5.

Перелік документів:

- письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних;

- копія паспорта громадянина України;

- копія трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи.

Проведення конкурсу:

Початок конкурсного відбору – 09.12.2021 року, м. Корець, площа Київська, 5, малий зал засідань.

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційного іспиту та співбесіди.

Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Іспит складається з 6-ти питань по 2 питання за напрямами, зазначеними вище. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.

Співбесіда проводиться з метою оцінки досвіду, досягнень, особистих якостей, професійної компетентності кандидата вимогам посадових обов’язків директора.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Корецької міської ради у рубриці «Конкурс на посаду директора комунальної установи «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» Корецької міської ради (рішення від 28.10.2021 № 1801).

Контактна особа – Опанасюк Ірина Олександрівна, начальник загального відділу та організаційно-кадрової роботи Корецької міської ради  (телефон 0983783818).