Переможці обласного конкурсу

Дата: 09.11.2021 17:26

В рамках Обласної цільової соціальної програми національно- патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки відбувся конкурс проектів національно-патріотичного спрямування. Корецька міська бібліотека з ГО «Корецька варта» стали учасниками даного конкурсу з проектом на тему: «Невідомі герої рідного краю».

Проект передбачає розкриття невідомої сторінки рідного краю та здобуття знань про героїв-земляків, які боролись за незалежність України в далекі 1943-1945 роки. На території Корецької територіальної громади, в селах Богданівка та Залізниця встановлені пам’ятні знаки загиблим воїнам УПА, і наше завдання продовжити пошукову роботу у виявленні невідомих героїв того часу, щоб віддати шану борцям за незалежність України.

Проект став переможцем обласного конкурсу, на реалізацію проекту виділено  18 тисяч гривень .

Вітаємо колектив міської бібліотеки та ГО «Корецька варта» з гарним початком проектної діяльності!