Відбулося засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади

Дата: 09.11.2021 18:06

Сьогодні, 9.11.2021 року, під головуванням Юрія Добровольського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, за участю міського голови Людмили Дмитрук,  секретаря міської ради Валентини Павлюк, кандидата на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади  Надії Фіщук,  відбулося засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади.

Відповідно до розпорядження  міського голови від 29 жовтня 2021 року № 188-Р «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади», згідно з Порядком  проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости Корецької міської територіальної громади, затвердженого рішенням Корецької міської ради від 28 жовтня 2021 року № 1799, ініційовано проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади Фіщук Надії Іванівни, 12.06.1964 року народження, освіта вища, безробітної, місце проживання якої: вул. Нова, 21, с. Харалуг, Рівненський р-н., Рівненська обл., у формі подвірного обходу у кожному населеному пункті Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади: с. Даничів, с. Харалуг,  с. Залізниця с. Коловерти  у термін  з 01.11.2021 по 08.11.2021 року .

На засіданні затверджено  результати проведення зазначеного  громадського обговорення та рекомендовано міському голові  подати кандидатуру на посаду старости Даничівського старостинського округу Корецької міської територіальної громади Фіщук Надії Іванівни, 12.06.1964 року народження, освіта вища, безробітної, місце проживання: вул. Нова, 21, с. Харалуг, Рівненський р-н., Рівненська обл., на затвердження Корецької міської ради.

Протокол засідання  комісії розміщено на вебсайті Корецької міської ради http://koretska.gromada.org.ua у рубриці «Громадське обговорення».