Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 18:26

9 листопада – професійне свято  працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тож сьогодні теплі слова привітань линули на адресу тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток, займається аматорською творчістю.

В цей день відзначили подяками та подарунками працівників комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради за сумлінну працю в галузі культури, значний внесок у розвиток, збереження і популяризацію народної творчості, а саме:

СИДОРЧУКА Віталія Антатолійовича, директора КЗ "Мистецька школа" Корецької міської ради (а також з нагоди 70-я з Дня народження);

МИСЬКЕВИЧ Оксану Ярославівну, провідного методиста комунального закладу  «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради, жительку м. Корець;

ПАВЛЮК Ларису Іванівну, молочно-воскову гончарку, жительку с. Черниця;

СИСОНЮК Людмилу Василівну, завідуючу клубом с. Даничів комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради, жительку с. Даничів;

БІЛЕВИЧ Валентину Володимирівну, керівника зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Шанс» комунального закладу  «Центр культури, дозвілля, туризму, бібліотечної та музейної справи» Корецької міської ради, жительку с. Гвіздів.

Ми щиро вітаємо усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!