Рейд щодо попередження виникнення пожеж у екосистемах та в помешканнях під час пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду

Дата: 11.11.2021 15:42

Пожежі в екосистемах – це, в основному, беспосередня провина людини.

З настанням осіннього періоду населення прибирає свої присадибні ділянки, часто спалюючи сміття та сухе листя – це нерідко закінчуються пожежами  в екосистемах.

Аби попередити виникнення таких надзвичайних подій, фахівці ДСНС разом з поліцією  активізували профілактично-роз’яснювальну роботу. Тож Корецькі рятувальники, поліцейські та працівники Корецької міської ради сьогодні, 11 листопада,  провели рейд щодо попередження виникнення пожеж у екосистемах та в помешканнях під час пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду, поспілкувавшись з мешканцями   населених пунктів Корецької територіальної громади.

Співробітники ДСНС вкотре розповіли  людям про тяжкі наслідки легковажного ставлення до підпалів сухої рослинності , а також про посилення адміністративної відповідальності за такі дії, передбачене законодавством.

На останок рятувальники закликали громадян берегти власне життя та навколишнє середовище.