ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 07.02.2022 15:22

04 лютого 2022 року завершися термін подачі документів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – адміністратора центру надання адміністративних послуг Корецької міської ради, оголошений відповідно до розпорядження міського голови  06 січня 2022 року.

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії щодо розгляду поданих документів від кандидатів на відповідність їх встановленим вимогам. Документи  подали три особи.

Нагадаємо, що серед вимог до кандидатів є наявність вищої освіти не нижче ступеня спеціаліста або магістра, а також наявність стажу роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше одного року або стажу роботи за фахом в інших сферах управління – не менше трьох років.

У процесі розгляду документів встановлено, що у двох кандидатів освітньо-кваліфікаційний рівень не відповідає заявленим вимогам та відсутній  необхідний стаж роботи.

З огляду на це, конкурсною комісією прийнято рішення про допуск до іспиту одного кандидата – Скоковської Альони Миколаївни, документи якої відповідають встановленим вимогам.